Állásajánlat: Seed Sales Promoter (x)

Agro Napló
A Dow AgroSciences cégről Az Indianapolis-i székhelyű Dow AgroSciences ( Indiana, USA ), a világ egyik vezető növényvédelmi és növényi biotechnológiai megoldásait fejleszti, hogy megfeleljen a világ növekvő kihívásainak. A Dow AgroSciences a Dow Chemical Company leányvállalata, a Dow Chemical Company 2012-ben 6.4 milliárd $ árbevételt ért el. További információkat a   www.dowagro.com oldalon talál.  Kövesse a  Dow AgroSciences céget a Facebook és YouTube  vagy iratkozzon fel hírlevelünkre News Release RSS Feed.

A Dow Seeds (www.dowseeds.eu/hu) a kiváló minőségű szolgáltatásainak további fejlesztése érdekében 3 fő vállalkozót keres az alábbi pozíciókba:

Seeds Sales Promoter

Régiók:

Békés, Csongrád megye és

Zala, Somogy megye, valamint

Tolna, Baranya megye.

FELADATOK:

  • Teljes körű értékesítési és technológiai szolgáltatás a partnereink felé,
  • Rendszeres kapcsolattartás a helyi termelőkkel és nagykereskedőkkel,
  • A Dow Seeds partneradatbázis karbantartása,
  • A kereskedelmi és termékfejlesztői kísérleti hálózat ellenőrzése,
  • Területi promóciós tevékenység megtervezése és végrehajtása ( vevőtalálkozók, kiállítások, minták kiszállítása ),
  • Piaci helyzet elemzése, folyamatok és lehetőségek értékelése,
  • Piaci kapcsolatok fejlesztése és más DAS termékek értékesítésének támogatása.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú mezőgazdasági végzettség,
  • Ambíció a kereskedelem fejlesztéséhez,
  • Vetőmag értékesítésben szerzett tapasztalat, növényvédelmi szaktapasztalat előny,
  • Széleskörű kapcsolatok az adott térségben gazdálkodó termelőkkel,
  • Önállóság a területi értékesítési célszámok elérésének érdekében,
  • Kiváló kommunikációs képesség,
  • Jó analitikus és problémamegoldási képesség,
  • Csapatszellem,
  • Jó angol nyelvtudás,
  • Utazási hajlandóság az adott területen,
  • Vállalkozói igazolvány és saját gépkocsi,
  • B kategóriás jogosítvány.

Hogyan jelentkezhet?

Kérjük küldje el pályázatát a blaszczak@dow.com címre.

További információt és jelentkezési lehetőséget a http://www.dowagro.com/careers/index.htm honlapon talál.

Csak a kiválasztott pályázóknak áll módunkban válaszolni.

Címlapkép: Getty Images
CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK
KONFERENCIA
AgroFuture 2024
Új rendezvény a fenntarthatósági követelményeről és innovációs lehetőségekről!
AgroFood 2024
Országos jelentőségű rendezvény az élelmiszeripari vállalkozások számára!
Vállalati Energiamenedzsment 2024
Tudatos vállalati energiamenedzsment a hazai cégeknek!
Agrárium 2024
Jön a tavasz kiemelkedő agráripari konferenciája!
EZT OLVASTAD MÁR?