AgroEcoPower álláshirdetés (x)

Agro Napló
Az AgroEcoPower egy professzionális vállalat, mely Közép-Európában a vezérlőegység szoftverének módosításával foglalkozik a nagyobb teljesítmény elérése érdekében.

14 éves tapasztalattal rendelkező cseh cég vagyunk, akik mind a személyautó, teherautó és a mezőgazdasági gépek területén egyaránt tevékenykedik. Jelenleg 8 Európai országban 50 alkalmazottal dolgozunk.

A magyar piacon való további terjeszkedésünk miatt értékesítési munkatársat keresünk mezőgazdasági gépekkel foglalkozó csapatunkba.

Elvárások:

  • Értékesítési tapasztalat
  • Mezőgazdasági orientáció vagy mezőgazdasági műszaki ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rugalmas munkaidő
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs képesség
  • Számítógépes ismeretek
  • Angol nyelvtudás nagy előny

Munkaköri feladatok:

  • Akvizíciós tevékenység - új ügyfelek felkutatása
  • Értékesítési terület szisztematikus fejlesztése és ügyfélkapcsolatok kiépítése
  • Technikai segítségnyújtás a vásárlóknak
  • Szoros együttműködés a központtal és a csapattal
  • Rendszeres jelentés küldése a központnak
  • Önálló munkavégzés
  • Gyakori utazás Magyarország területén belül
  • Független és felelősségteljes munkavégzés

 Amit kínálunk:

  • Ígéretes és érdekes munka egy stabil, sikeres és dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Biztos és jól fizető állás: 800-1500 Euro (forgalom utáni jutalék)
  • Cégautó, mely magán célra is használható
  • Telefon
  • Laptop
  • Átfogó képzés
  • Fiatalokkal való munkavégzés

Jelentkezés: Hana Nikermaierová

email: faktury@agroecopower.hu

Az önéletrajzokat angol vagy szlovák és magyar nyelven kérjük.

Címlapkép: Getty Images
CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK
KONFERENCIA
AgroFuture 2024
Új rendezvény a fenntarthatósági követelményeről és innovációs lehetőségekről!
AgroFood 2024
Országos jelentőségű rendezvény az élelmiszeripari vállalkozások számára!
Vállalati Energiamenedzsment 2024
Tudatos vállalati energiamenedzsment a hazai cégeknek!
Agrárium 2024
Jön a tavasz kiemelkedő agráripari konferenciája!