A legnagyobb terméspotenciálú igen korai hibrid a DKC 3623, melyet abban az esetben ajánlják, ha szeretné valaki kihasználni a rövid tenyészidő előnyeit, ugyanakkor nem akarja elveszíteni a nagy termés lehetőségét. Korai silónak, vagy másodvetésnek is kiváló.
A DKC 4631 a magyar aszálycentrumból való, 100%-ban magyar nemesítés eredménye, melyKönczöl Péter nevéhez fűződik. A hazai termesztési körülményekhez tökéletesen alkalmazkodó hibrid széles tőszámoptimummal és rendkívüli termésstabilitással rendelkezik.
A FAO 300-as éréscsoportban magasabb tőszámokon és termés- szinteken eddig gyakorlatilag verhetetlen volt a DKC 4795, a kísérletek viszont azt bizonyítják, hogy a DKC 4541 képes jobban teljesíteni minden termésszinten.
Még alig kezdődött el a hibrid forgalmazása, azonnal rendkívüli népszerűségre tett szert a DKC4717, mely 2014-ben a 7. legnagyobb területen termesztett hibrid volt Magyarországon. Azoknak ajánlják, akik nagyobb termést szeretnének, de nem feltétlenül vállalnák a magas tőszám kockázatát.
A FAO 400 eleji érésidőben egy hiánypótló hibrid a vastag, hengeres csövű, magas termőképességgel, kiváló vízleadással, valamint kiváló aszálytűrő képességgel rendelkező DKC 4943.
A termelési kockázat csökkentését garantálja a kiváló magminőséggel rendelkező DKC5031, mely jó adottságú helyeken DKC5276 szintjén terem, viszont stresszes körülmények között jobb teljesítményre képes.