A képzés a mérnök-továbbképzés rendszerébe illeszkedik, melyről a résztvevők továbbképzési tanúsítványt kapnak.
A felsőfokú növényvédelmi szakemberek a tanúsítványt az engedélyük ötévente esedékes meghosszabbításához is felhasználhatják, melyet valamennyi megyei Növény- és Talajvédelmi Igazgatóság elfogad.
A növényvédelmi továbbképzés tematikája a Magyar Növényvédő Mérnöki és Növényorvosi Kamara által előírtak szerint kerül összeállításra.Ezzel párhuzamosan második alkalommal szervezzük meg a precíziós gazdálkodási konferenciát a mezőgazdasági szakemberek számára, ahol az előadó szakembereink és a külső szakértők elmondják tapasztalataikat. Ahol Ön első kézből értesül a legújabb innovatív precíziós gazdálkodási trendekről, és megismertetjük a legújabb eszközökkel. Ahol betekinthet a párhuzamosan zajló növényvédelmi továbbképzés Önt érdeklő aktuális témáiba is.
Ezen felül egy remek hangulatú, kiemelkedő színvonalú rendezvényre készüljön exkluzív környezetben, ahonnan rengeteg élménnyel, még több tudással, és új kapcsolatokkal térhet haza.
A továbbképzés és konferencia célja, hogy választ adjon a növényvédelem és a precíziós gazdálkodás területén felmerülő kulcsfontosságú kérdésekre, és alapvető segítséget nyújtson a gyakorlati problémákkal küzdő szakemberek részére.
A rendezvény tematikája a növényvédelem és a precíziós gazdálkodás területén felmerülő legfontosabb gyakorlati témaköröket gyűjti össze, felhívja a figyelmet a gyakorlati műveletek során leggyakrabban elkövetett hibákra és javaslatot tesz azok megoldási lehetőségeire. A tudásanyag gondos összeállítása és a gazdálkodásban aktívan részt vevő elismert előadók, és független szakértők biztosítják a kiemelkedő színvonalat. Az előadások egyaránt nagy hangsúlyt fektetnek mind az elméleti ismeretanyag, mind pedig a gyakorlati és műszaki jellegű problémák tárgyalására.
Kiemelt figyelt fordítunk a jól működő precíziós rendszer felépítésére, egészen a kezdeti lépésektől a komplex kivitelezésig. Az előadásokon keresztül bemutatásra kerül, hogy miből áll egy komplex rendszer, hogyan lehet annak az előnyeit messzemenőleg kihasználni. Ezért szeretettel várjuk minden olyan gazdaság érdeklődő képviselőit is, ahol még nem került bevezetésre a precíziós gazdálkodás, vagy már megtették a kezdeti lépéseket, de még nem tud zökkenőmentesen működni a komplex rendszer. A rendezvényhez kapcsolódik egy exkluzív szakember találkozói est, ahol a kiváló ételek, italok és esti szórakoztató program kíséretében lehetőség nyílik az egész estés szakmai diszkurzusra is.
A továbbképzés helyszíne, időpontja:
NaturMed Hotel Carbona 8380 Hévíz, Attila u. 1.
2018. január 08 - 12.
Jelentkezési határidő a továbbképzésre: 2017. december 19.
A növényvédelmi továbbképzés tematikája a következő:
A precíziós gazdálkodási Továbbképzés és konferencia tematikája a következő:
A Debreceni Egyetem jelentkezési lapját itt tölthetik le.
A KITE Zrt. jelentkezési lapjáért pedig kattintson ide!
Mindkét jelentkezési lapot kérjük, juttassák vissza kitöltve postai úton (4181 Nádudvar, Bem J. u. 1) vagy a megadott e-mail címre: szantohenrietta@kite.hu.
A Debreceni Egyetem jelentkezési lapját résztvevőnként kiállítva szíveskedjenek visszaküldeni.
A jelentkezést követően levélben tájékoztatjuk a továbbképzés résztvevőit a tudnivalókról, valamint megküldjük a részletes programot is. A hozzátartozók jelentkezését is visszaigazoljuk.
Kérdéseikkel az alábbi személyhez fordulhatnak:
Szántó Henrietta: +36 30 265 2820 vagy +36-54/525-600/254-es mellék